Aktualności

MRM w Warszawie

2019mrmWarszawa 2

W dniach 25-26.10.2018. wybraliśmy się do Warszawy, pierwszego dnia zwiedziliśmy Sejm, i zjedliśmy tam obiad, następnie odwiedziliśmy Escaperooms, po świetnej zabawie wybraliśmy się z przewodnikiem na miasto i oprowadzał nas po wielu miejscach, później przyjechaliśmy do hotelu, po kolacji odbyła się rozmowa na temat pomysłów jakie można zrealizować w naszym mieście.

Drugiego dnia, po śniadaniu I wykwaterowaniu odwiedziliśmy Stadion Narodowy, późnej mieliśmy okazję zwiedzić Muzeum Żydów Polskich POLIN, następnie udaliśmy się do Pałacu Kultury i Nauki, aby odwiedzić Młodzieżową Radę m.st. Warszawy, zapoznaliśmy, wymieniliśmy się pomysłami i doświadczeniami, po spotkaniu wyruszyliśmy do domu. 

 

 

W Technikum dnia 31.10.2018r. odbyły się zajęci dla smorządów klasowych i szkolnego. Młodzieżowa Rad Miejska miała okazje odwiedzieć się od uczniów czego brakuje w naszym mieście, było wiele pomysłow i mamy nadzieje że zostną zrealizowne.