Aktualności

WIELKA WYGRANA NASZEJ SZKOŁY

paulinaW dniu 15.11.2019r. odbyła się druga edycja Młodzieżowego Turnieju Talentów organizowanego przez Młodzieżową Radę Miejską miasta Ząbkowic Śląskich.

W wyżej wymienionym konkursie miały okazję brać udział dwie uczennice naszej szkoły - Paulina Prochorowska oraz Nikola Ratajczak. W konkursie wzięło udział ponad 20 osób, co złożyło się na 20 występów, głównie o tematyce muzycznej. W Jury zasiedli przewodnicząca rady miejskiej – Paulina Przybylska, pan Wójcicki, Marcin Cieśla oraz dyrektor naszego Ząbkowickiego ZOK’u. Nasze szkolne reprezentantki wystąpiły w duecie z piosenką “Sweather Weather” - The Neighbourhood I zajęły pierwsze miejsce!

Jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu oraz otwarci na pomoc młodym artystom! A naszym zwyciężczyniom życzymy dalszych sukcesów.