Aktualności

Wycieczka 2A i 2TE

20191017 09553517-18 października odbyła się wycieczka 2A i 2TE do Wałbrzycha. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy piękne komnaty i tarasy Zamku Książ. O historii tego miejsca bardzo ciekawie opowiadał nam przewodnik, a słońce i kolory złotej polskiej jesieni podkreślały piękno i urok całej okolicy.

W podziemnym mieście Osówka poznaliśmy jego dzieje i dowiedzieliśmy się o katorżniczej pracy jeńców. Po południu pojechaliśmy do Sokołowska, gdzie po obiedzie i zakwaterowaniu, zostaliśmy zaznajomieni z osobliwościami tej miejscowości i jej historią.

Drugi dzień rozpoczęliśmy smacznym śniadaniem i udaliśmy się w góry, o których opowiedziała nam pani przewodnik Ewa - osoba zakochana w regionie, w którym mieszka i pracuje.

Wycieczka pokazała nam, że nawet tak blisko naszych rodzinnych stron można znaleźć tak piękne i ciekawe miejsca do zwiedzania. Galeria