Aktualności

Mikołaj w naszej szkole

mikolaj 2019 9W dniu 6.12.2019 Samorząd Szkolny wraz z opiekunem P. Julitą Kasprowicz zorganizował w naszej Szkole Mikołaja. Grupka uczniów z Samorządu szkolnego w raz z kolegami z kółka Filmowego wyruszyli aby polepszyć dzień uczniom naszej szkoły. Uczniowie przez cały dzień chodzili od klasy do klasy i rozdawali drobny upominek w postaci cukierków . Wszystkim towarzyszył dobry humor , było wiele zabawy oraz śmiechu. A magi świąt dodawał muzyka świąteczna obecna na korytarzach przez cały dzień. Szczególne Podziękowania dla uczniów którzy włożyli tyle trudu i starań w to aby ten dzień wyglądał tak jak wyglądał. Oto oni : Mikołaj-Michał Pasternak,Dawid Grzanka. Śnieżynki-Paulina Semeniuk(Przewodnicząca Szkoły). Renifery-Kacper Cembrowski,Piotr Tworzydlak. Kółko filmowe-Jakub Balawender,Patrycja Augustyn. Galeria