Aktualności

Wybory do MRM w naszej szkole

received 331181174889008312.12. 2019 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Ząbkowicach Śląskich im. S. Staszica odbyły się wybory do V kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej. Głosowanie rozpoczęło się o godzinie 8.00 i trwało bez przerwy do 14.00. Uprawnionych do głosowania było 775 uczniów, a frekwencja wyniosła ponad 70%. Wybory przeprowadzono zgodnie ze wszystkimi standardami demokratycznymi, przebiegały bez zakłóceń, a uczniowie podeszli do nich z pełną odpowiedzialnością i powagą. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała szkolna komisja wyborcza w składzie: Emilia Gnutek- Przewodnicząca Komisji, Anna Skorupska- Zastępca przewodniczącego, oraz członkowie Komisji- Paulina Witwicka, Klaudia Zieleń, Liwia Kowalczuk, Kacper Helon.

W wyniku głosowania wybrano następujących członków Młodzieżowej Rady Miejskiej

  1. Filip Skowron- 2 A
  2. Oskar Gabryś- 3 TG
  3. Zofia Gancarz- 3 TME

Do ich zadań będzie należało m.in. wspieranie i organizowanie życia kulturalnego, sportowego oraz intelektualnego w środowiskach młodzieżowych, reprezentowanie interesów rówieśników oraz zgłaszanie postulatów do organów gminy. Galeria zdjęć