Studniówka 2019/2020

studniówka1 lutego 2020 r. w restauracji Esperanto w Świdnicy odbył się bal studniówkowy uczniów z naszej szkoły. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Burmistrz Ząbkowic Śl. Marcin Orzeszek, Pan Starosta Powiatu Ząbkowickiego Roman Fester wraz z małżonką oraz Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych - Pan Ryszard Pawłowski wraz z małżonką, Pani Lucyna Gabory, Pani Irena Szewczyk i Pan Janusz Labok z małżonką.

Galeria zdjęć

Oczywiście bal studniówkowy nie odbyłby się bez rodziców uczniów oraz samych tegorocznych maturzystów, którzy przybyli z osobami towarzyszącymi. Klasy na uroczystość zaprosiły swoich nauczycieli i wychowawców: kl. 4A – Panią Agnieszkę Kozakiewicz, kl. 4S – Pana Bogdana Tułę, 4TBH – Panią Małgorzatę Bulandę, kl. 4TE – Panią Beatę Bereźnicką, kl. 4TG – Panią Annę Pintal, kl. 4TI – Panią Julitę Kasprowicz.

Część oficjalną rozpoczęli uczniowie z kl. 4TI – Paulina Semeniuk i Bartosz Zalewski, którzy poprosili o zabranie głosu Pana Starostę i Pana Burmistrza. Mówcy życzyli maturzystom połamania długopisów na egzaminach, wyboru właściwych dróg życiowych oraz wspaniałej zabawy studniówkowej, bo ona pozostaje w pamięci na całe życie.

Następnie Pan R. Pawłowski oficjalnie otworzył bal studniówkowy, rozpoczynając tym samym poloneza przepięknie zaprezentowanego przez przedstawicieli klas maturalnych. Nad całością tańca czuwała Pani Anna Wilk, której uczniowie podziękowali bukietem kwiatów.

Bardzo ciekawym punktem uroczystości był program artystyczny pt. „Gala Złote Stanisławy” prowadzony z wielką swadą przez Emmę Ćwiklak z kl. 4TI i Kewina Chmiela z kl. 4S. Podczas Gali wręczono Statuetki Złotego Stanisława wychowawcom, innym nauczycielom oraz uczniom w różnych kategoriach, uzasadniając w dowcipny sposób ich przyznanie. W przerwie Gali wystąpiły uczennice z kl. 4TG – Nikola Bar i Wiktoria Poręba, które zaśpiewały w duecie piosenkę Lady Gagi w polskiej wersji językowej, ujawniając swoje talenty wokalne, a na scenie towarzyszyli im tancerze z klas maturalnych, dopełniając artystyczną całość.

Bal studniówkowy przygotowali rodzice, w imieniu których Pani Rejtmajer życzyła wszystkim udanej zabawy.

Przy dźwiękach skocznej muzyki, która sama porywała do tańca, wszyscy bawili się w radosnej i pełnej energii atmosferze. Nie zabrakło także dedykacji, min. dla maturzystów od Pana Starosty i jego małżonki.