Aktualności

Rekord dla Niepodległej o godz. 11.11

2018 11.11 apel9 listopada 2018 r. w auli szkolnej odbył się uroczysty apel z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów multimedialną lekcję historii, którą urozmaicili programem artystycznym. Pamięć minionych dni i dumę z odzyskanej niepodległości przywołały wiersze i pieśni o tematyce patriotycznej.

Nasza szkoła wzięła również udział w akcji „Rekord dla Niepodległej ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. O godzinie 11:11 wszyscy uczniowie i pracownicy placówki zebrali się na placu szkolnym, by w ramach świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnie zaśpiewać 4-zwrotkowy hymn narodowy. Galeria zdjęć